Merkez Mobil Oto Ekspertiz

Merkez Mobil Oto Ekspertiz
Merke Oto Mobil Ekspertiz

Mobil Oto Ekspertiz Hizmeti

Oto Ekspertizlik hizmetinde; her geçen gün insanlardaki istek ve talepler, firmaları da bir süre sonra bu hizmetlere itmek zorunda bırakmıştır. Firma olarak Mobil Ekspertizlik hizmeti verdiğimiz için mutluyuz. Çünkü biz bu işi yıllardır yapıyoruz.

Merkez oto ekspertizlik firması olarak, 15 den fazla şehirde bulunan şubelerimiz ile siz değerli müşterilerimize, yerinizde hizmet sunmaktan onur duymaktayız.

Oto ekspertizlik sektöründe firmalar sürekli bir birlerini karalama politikası ile hareket ettiklerinden dolayı, müşteriye daha kaliteli hizmet sunan firma sayısı maalesef çok az sayıdadır.

Firma sahibi Bülent Bey; aynı zamanda Adana Oto Galericiler Başkanını olduğu için hangi galericinin, hangi özellikleri olduğunu %80, hatta ve hatta %90 firmaları tanımaktadır. Dolayısı ile bizim piyasada yalan söyleme gibi lüksümüz asla olamaz.

Merkez Oto Ekspertizlik Hizmeti; illaki para kazanmak için kurulmuş bir firmadı. Ama bu demek değil ki bizimle çalışma zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Biz Ekspertizlik Hizmeti ile ilgili doğru bildiklerimizi sizinle paylaşmak zorundayız.

Mobil Aracımızda bulundurduğumuz çok değerli ekipmanlarımız ile aracınızın %90 oranında bütün testleri yapılmaktadır. Hatta size Noter Onaylı ayrıntılı Rapor dahi vermekteyiz(İstediğiniz Taktirde).