Merkez Oto EKSPERTİZLİK HİZMETLERİ

Otomobil, 4x4, Motor, Kamyon, Tır
Adana oto ekspertiz firmaları arasında ekonomik, kaliteli ve aynı zamanda Noter onaylı 100 den fazla nokta ekpertizlik hizmeti ile Adana ve çevresinde aranılan bir oto ekspertizlik firması olmuştur. Adana oto ekspertizlik fiyatları ve sunduğu hizmet kalitesi ile Türkiye'nin farklı şehirlerinde 2000 yılından bu yana sadece bu alanda hizmet veren ve aynı zamanda 2017 yılını, oto ekpertiz firmaları içinde zirvede tamamlamış bir firmadır.

Merkez Oto Ekpertiz olarak; Adana, Mersin, Balıkesir, İstanbul gibi Türkiye'nin bir çok ilinde saygın yerlerde firmalarımız bulunmaktadır. Firmamızın kalitesini, bu işi hakkı ile yapan kişi ya da firmalara sorduğunuz taktirde oto ekspertizciliği ile ilgili sektörde nerede olduğumuzu çok iyi izâh edecek kişiler bulunmaktadır.

Firmamızın ayıplı mâl ya da araçların satışlarını alıcı ve satıcıya Noter huzurunda bilgilendirme yaparak yaptırmaktadır. Esnaflık doğruluk, dürüstlük gerektirir. Bizde bu işin hakkını vermeye çalışıyoruz.

Adana'nın Seyhan Oto Ekspertiz, Çukurova Oto Ekspertiz, Yüreğir Oto Ekspertiz, Sarıçam Oto Ekspertiz şeklinde müşterilerden gelen aramalara 24 saat içinde cevap verebilecek kapasitede bir firmadır.

Aşağıda otomobillere ait ekspertiz hizmetlerimizden bir kaç başlık bulunmaktadır. Bu başlıklar(noktalar) 100 ün üzerindedir ve önem sırası değişmektedir.

Merkez Oto Ekspertiz Hizmet Verdiği Bölgeler

Adana Adıyaman Afyon Ağrı Amasya Ankara Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Isparta Mersin(içel) İstanbul İzmir Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli(izmit) Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muğla Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce Belirsiz